Hellboy 1
İntikam -I-
Kötü Kız
Kirli Düşkünü
Arkadaşım itaatkar bir köleymiş

Arkadaşım itaatkar bir köleymiş

2004 ün ağustos ayı falandı. Msnde uzun zamandır tanıdığım ama Konuuşamadığım bir arkadaşıma rastladım. nicki Ms Saphire di bi an şaşırdım ve hemen sordum acaba odamı benim gibiydi diye meğerse son erkek arkadaşı ayaklarına taparmış. Tabi muhabbet derinleştikçe bende kendimi ona anlattım bi anda erkek arkından gaza gelmiş olucakki siz erkekler dominant olmazsınız. Ancak tapınırsınız dedi. İnatlaşmamız sonucunda ertesi gün buluşmamızı ve bana dersimi vereceğini zöledi kabulettim. Bağdat caddesinde buluştuk. Çok güzel Giyinmişti siyah deri mini etek, siyah uzun topuklu ayakkabılar, beyaz sıkı bir bluz at kuyruğu saçlar aslında kopya çekmişti çünkü ben bunu sevdiğimi ona sölemiştim ama mükemmeldi.

Ben ona başımdan geçenleri oda kendi başından geçenleri anlattı ve bi anda bana hadi gidelimde göster marifetini dedi. Bu ukala tavırları beni deli ediyordu ama sabretmenin erdemini biliyordum. Daha eve gider girmez bani duvara yasladı çenemi sıkıca tutp burası benim ve bana uyacaksın dediği an bende de sabır bitti. elini tutup çenemden aldım ve sırtına doğru büktüm inatçıydı canı çok yanıyor ama ses çıkarmıyordu onu zorla salona götürdüğümde ikinci şoku yaşadım kelepçe bir adet binici kırbacı ipler ve göz bağı hepsi özenle yerleştirilmişti. sinisice gülümseyip saol beni dertten kurtardın dedim ve onu yere fırlattım. kelepçeleri alıp ona yaklaştığımda kırılma noktasını yaşadı ve yalvarmaya başladı. - Noluur tamam ne dersen yapıcam. Aslında ona güvenmedim ama peki dedim ve soyunmasını söledim gerçektende kuzu gibi soyundu sadece siyah iç çamaşırlarıyla kaldı. bende binici kırbacını aldım. bunu nerden buldun dedim bi arkadaşından ödünç almış. Koltuğa doğru eğilmesini ve ellerini koltuğun yanlarına koymasını söledim. Her nekadar itaatkar olsada asiliğinin cezasını çekmeliydi. yavaşça külodunu aşağı doğru sıyırınca başına geliceği anladı ve yalvarmaya başladı - Noolluurrr ne isterse yaparım yapma!!! gülümseyerek - ben senin bi şey yapmanı istemiyorum sadece itaatkar olmayı öğreniceksin. ve orta sertlikte 3 kere vurdum. İnleme tarzında bi ses çıkardı. bir daha asilik yapıcakmısın dediğimde ses çıkarmadı demekki daha öğrenmemişti. daha sert olarak busefer 5 kere vurdum poposu kızarmaya başlamıştı. sesi gittikçe acılı geliyordu ve benim çok hoşuma gitmişti. nedense ona karşı bi kin varmış içinde. Daha hızlı vurmaya başladım. poposu iyice kızarmıştı. Ve artık acıdan inliyordu tamam bir daha yapmıycam söz çok itaatkar olucam diye. son kalan giysilerinide çıkarmasını ve diz çökmesini istedim. Hiç itiraz etmeden yaptı. saçlarını sıkıca ve sertçe yakalıyıp bağırıyordum - Demek biz erkeler zayıfız ha.. Şu haline bak önümde diz çökmüş ne dersem yapmaya hazır bekliyorsun bumu senin güçlülüğün. Ağlamaya başlamıştı. yavaşça yüzünü okşayıp neden ağlıyorsun güzelim dediğimde. Bana kötü davranıyorsun dedi bende gülümseyerek senin gibi bi sürtüğe sadece böle davranılır dedim. iyice ağlamaya başladı ben gülüyordum. şimdi anladın yerini ve ne olduğunu. bu durum tabi beni azdırmıştı.

Yavaşça soyundum o iyice şoka girmişti ama hoşuna da gidiyordu alt dudağını ısırmasından anlamıştım. koltğa oturudum gel ve hediyeni al dedim. emekliyerek geldi ve aletimi ağzına aldı. gayet iştahlıydı bende kırbaçla sırtına vuruyordum ve dahada şehvetleniyordu. saçlarından çekerek yere 4 ayak pozisyonuna geçmesini söledim. hızlıca soluyordu ve süper gözüküyordu. yavaşça arkasına geçtim hafifçe vajinasına dayadım ve sertçe içeri girdim. öle bir çığlık attıki inanılmazdı. Saçlarından çekerek çenesini kapamasını yoksa daha beterini yapıcağımı söledim. dudaklarını sıkıyordu. hızlıca gidip gelmeye başladım hala saçları elimdeydi. hoşuna gidiyormu sürtük dediğimde inlemeyle karışık evet dedi. popsuna hızlıca vurup evet Efendim olucaktı dedim. oda tekrarladı. Evet Efendim !!! yaklaşıp bi 5 dakka boyunca onu hem tokatladım hemde girip çıktım aynı anda boşaldık. içinden çıktığımda dönüp aletimi temizlemesini söledim hiç teredütsüz yaptı. onu öğlece yerde bırakıp koltuğa oturdum git ve bana kahve yap dedim. ayağa kalktı tam giysilerini alıyordu giyebilirsin demedim diye bağırdım. o gün boyunca 3 kere daha beraber olduk. ve bana 1 ay boyunca hizmet etti. beraber dışarı çıkarken benim ona aldığım ince ve şık tasmayı takıyordu. her soranada özel birnin hediyesi dedi. şimdi burda değil yurtdışında okulu bitsin gelicek ve kaldığımız yerden devam edicez.

Bu benim ilk hikayem çok güzel anlatamış olabirlirim kusura bakmayın.

Yazar: Master Azman
Copyright BDSMTurk.com