Hellboy 1
İntikam -I-
Kötü Kız
Kirli Düşkünü
Arkadaşım itaatkar bir köleymiş

Hellboy 1

Dün evde otururken annemin arkadaşıyla kızı geldi. Ama evde annemler yoktu. Onlarda eve dönmeden önce biraz dinlenelim dediler. Bu arada kızı 11 yaşında. Otururken kızın okulundan konu açıldı. Dedi ki bu kız hiç çalışmıyo. Naapcaz biz bunla. Tabii şakasına söylüyo bunu, kısacası öyle oturmuş geyik yapıyorduk. Dedim senin notlar sanki hep 10'du. O da dedi ki zamanın biz böyle not alsak annemiz babamız sumsuğu vurur oturturdu. Şimdi ben buna sesimi yükseltiversem hemen ağlıyo. Tabii benim akıl her zamanki gibi başka yerlerde. Dedim bunu yatıracaksın falakaya.
Kız hemen ordan atladı "sen git kendini falakaya yatır" dedi. (sanki hiç yapmadığım bir şey:)) Ben de dedim "yok yok buna falaka şart" Annesi de güldü."Valla şart" dedi. Ben de birden kanepede oturan kızın ayaklarını tutup elimle birleştirdim. Tabii kız kurtulamıyo. "Hadi G... teyze vur" dedim. Gülerek ayağa kalktı eliyle yavaşça tabanlarına vurdu. Ben de dedim"sen böyle kibar olursan bu kız adam olmaz" Çoraplarını çıkardım. Televizyon kumandasını alıp vurmaya başladım. Tabii sadece dokunduruyordum. Annesi gülüyordu, sonra kız da gülmeye başladı. "Kız derslerine çalışacan mı" dedim. Kız da sırıtarak "Ayy yalvarırım vurma çalışcam" dedi. Annesi de "bak bi de dalga geçiyo." dedi.

Neyse ben bıraktım bunun ayaklarını yenidem oturmaya başladık.Birazcık az önceki olay üzerine geyik yaptık. Sonra annesi banyoya gitti. Ben kıza "M...., biliyon mu benim de kitap özeti ödevim var hala yapmadım" dedim. O da "Allaaaah demek ödevini yapmadın ha yat yere" dedi ve kumandayı eline aldı. Ben de yattım çoraplarımı çıkardım. O da yavaş yavaş vurmaya başladı. 10-15 saniye sonra annesi geldi. Vaziyeti görünce "Kız M.... tek buldun da Can'ı mı yatırıyon falakaya, demek bi yanlız bulsa bizi de yatıracak" dedim. neyse sonra ben de kalktım. Yeniden sohbete başladık 10-15 dk. daha sohbet ettik. Sonra onlar gitti. Ve gerçek olmasa da güzel bir falaka deneyii yaşadım.

Benim bunun gibi bir sürü hikayem var. Ama hiç gerçek bir falaka yok hep böyle şakasına,geyiğine.

Yazar: Hellboy
Copyright BDSMTurk.com