Shop
Bildirimler
Tümünü temizle

13 Mart Fetiş Günü

Sayfa 1 / 6

by_kole
Gönderiler: 2301
Moderator
Topic starter
(@by_kole)
Üye
Katılım : 14 sene önce

Sevgili Ülkemin Değerleri

Sevgili Hayyam'ın teşvikiyle geleneksel hale gelen bu yıl üçüncüsünü kutlayacağımız Türkiye Fetiş Günü 13 Mart'ta yani yakında tüm Dünyada kutlanacak. Malum her özel gün kendine yer bulması açısından çeşitli fedakarlıkları yanında barındırır.

Bizlerde böylesi anlamlı bir günde geleceğe bir ışık tutmanın kıvancıyla bir organizasyon yapmayı gelenek halinde getirmiş kişiler topluluğuyuz.

Bizler BDSMTürk ve Faneti ailesi olarak sık sık toplanmanın verdiği heyecan keyif çerçevesinde 13 Mart Fetiş gününde sevenlerimizle ve sevdiklerimizle bir arada kutlamayı düşledik. Anlaşılacağı üzere biz yine bir aile olarak özel günümüzde özel bir ortamda sohbetle muhabbetle ve içimizden geldiğince doğal eylenmeyi özledik.

13 Mart Fetiş Gününe tüm ailemiz ve tüm ailemizi sevenler davetlidir. Elbet elemeler ve referanslar her buluşmamızda olduğu gibi bunda da önemli bir yer tutacaktır.

Gecemizin ilk aşaması Bir Restaurantta olup Yemek ve Limitsiz içki üstüne kurulu hoş sohbet tadında geçecektir. Müzik tamamen bizim seçeceğimiz Ya da hazırlayacağımız oranda olup gece içinde keyfimize canlı olarak kanun , ud ve belkide klarnet dönem dönem eşlik edecektir. Her gecemizde olduğu gibi bu gecemizde dansöz olacak mı bilinmez ama eğlence ve sohbet tavan noktada olacağı kesindir. Ayrıca küçük hoş ve tatlı sürprizlerimizde olacaktır.

İkinci aşama ise tamamen kişilerin isteği doğrultusunda sabaha kadar sürecek bir mekanda tamamlanacağı ve oradaki limitlerin ve keyfin çizgisini ise ilk etabın belirleyeceği kesindir.

İlk Etap Yemek ve Yerli İçkinin Limitsiz olması kişi başına 70 TL. Olarak belirlenmiştir. İkinci etap alakart olup keyfe bağlı kalacaktır.

Her zaman olduğu gibi Mekanlar katılımcı arkadaşlara özel mesaj ya da mail yoluyla iletilecektir. Katılımcı arkadaşlardan ricam mutlak katılım taleplerini bana özel mesaj ya da mail yoluyla belirtmeleridir. Hangi site üyesi oldukları ve mümkünse (aslında gerek yok alayınızı tanırım) referanslarını bildirmeleri zor değilse bir cep numarası vermeleri önemle rica olunur.

Toplantıya kimlerin katılacağı sadece toplantı gününde görüleceği üzere Hangi bayan gelecek ekşın var mı gibi beni üzecek sizi küçültecek sorular sormamanız önemle rica olunur.

Bana BDSMTürk ve Faneti'den özel mesajla ulaşabileceğiniz gibi by_kole@bdsmturk.com adresinden de ulaşabilirsiniz. Herkese kucak dolusu sevgiler saygılar 13 Mart'ta görüşmek dileğiyle.

25 Yanıt
LADY SADE
Gönderiler: 2901
(@lady-sade)
Famed Member
Katılım : 15 sene önce

13 Mart.Fetish günü geliyor.....

Bu sene 3. Fetish gününü kutlayacagız. Herkesin günü olur da bizim niye olmasın dedik hayyam kardeşimiz sayesinde. O bir bayrak kaptı eline,bizler ve sizlerde o bayrağı taşımasında ona yardımcı olacagız. Nede olsa ne yapıyorsa biz “sapık dünya “için yapıyor.

Nedir bu Fetişistlik.. bilindik tanımları bırakalım o işi ,çok bilmiş her şey de bir ruhsal bozukluk arayan psikolog ve bilim adamları yaparak kendilerini tatmin etsinler. Bizlerde kendimizi tatmin edelim kendi tanımlarımızla... gerçek ....bizim yaşadıgımız, Fetişistiliğimizi konuşalım.

Eee malum ayakçıyız ...ayakçı

Ayaklar Fetişizmin Kraliçesi, en yaygın virüsü. Kapmışız bu virüsü ..Çernobilden beter bir durumda..ama bu virüs özel bir virüs ...mutluluk virüsü...

Ben ,ben olmuşum
Bir çift güvercin olan ayakların içinde

Ruhum şaha kalkmış
Bir Tanrıçanın ,çizmelerinin altında yok olurken

Bir nefes olmuş, hayat vermiş bana
O yüce kadının, ayak kokusu

Ezilirken ,var olmak
O tabanların altında

Ya o yakut rengi ojeli parmaklar
Damarımda akan .kana renk veren başka ne ola ki

Şarap olmuş tadı dilimde
Doymadan nasıl kalkarım o sofradan

Ne mutlu ki bize bu virüsü en derin şekilde kapmışız. Ruhlarımızı ,bedenlerimizi sarmış..İnsana böyle mutluluk veren bir virüs , özel günler düzenleyip,içkilerle,şarkılarla ve çoşkularla kutlanmadan olur mu...

13 MART FETISH günümüz kutlu ve mutlu olup ,bol bol yaşama dileklerimle siz Sevgili Fetişistdaşlarıma....

Cevap
ipetisut
Gönderiler: 164
(@ipetisut)
Estimable Member
Katılım : 14 sene önce

Bu sene geri sayım yapılmadığını fark ettim, geç de olsa hemen ekleyeyim dedim. Evet son;

6 gün 🙂

Cevap
MasterDaPain
Gönderiler: 4036
Moderator
(@masterdapain)
Üye
Katılım : 17 sene önce

Böyle daha da heycanli oluyor 😀

Cevap
LADY SADE
Gönderiler: 2901
(@lady-sade)
Famed Member
Katılım : 15 sene önce

5 GÜN

Cevap
Sayfa 1 / 6
Paylaş:
BDSM Türkiye

Merhaba

Hoşgeldin

Forumun Yeni Düzenine

Tüm Forumu

AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

VEYA

ÜCRETSİZ KAYIT OL