Shop
Bildirimler
Tümünü temizle

2015 Mart İstanbul Buluşması 🙂


zelzele
Gönderiler: 31
Topic starter
(@zelzele)
Eminent Member
Katılım : 7 sene önce

merhaba arkadaşlar,

forumda henüz çok yeni olduğum için belki de birçoğunuz "bu ne yani şimdi, daha ne idüğü belirsizsin, sana güvenip nereye gelelim?" diyebilir biliyorum ve tahmin de ediyorum 🙂 fakat kimsenin elini taşın altına koyarak uzun zamandır bir organizasyon veya buluşma düzenlemediğini gördüm ve bu konuda dümeni elime almak istedim.

BDSM dünyasında çok yeni olmamama rağmen forum sitelerinde henüz yeniyim, bu yüzden beni tanımamanız gayet normal. fakat bu dünyayı kendi içimde gizemle yaşamaktansa insanlarla paylaşarak ve eğlenerek yaşamayı tercih etmeye karar verdim. bu yüzden forumda aranıza katıldım ve böyle bir organizasyon düzenleme cüretinde bulundum 🙂

mart ayına yeni girmişken mart ayında buluşalım diyorum eğer kimse için bir sakıncası yoksa? mümkünse mekan taksim olsun diyorum ve orada kişi sayısına göre bir mekan ayarlayabilirim. isteyenlerin çay/kahve isteyenler alkollü içki içeceği bir mekan olur muhtemelen. tarih önerilerim de şunlar:

14 mart 2015 - cumartesi
21 mart 2015 - cumartesi
28 mart 2015 - cumartesi

bana kalırsa çok ertelemeden 14 mart'ta yapalım derim ama eğer katılım hızlıca artmazsa maalesef beklememiz gerekecek.

bu buluşmaya katılmak isteyenler ve mekan önerisinde bulunmak isteyenlerle bu konunun altında konuşup kararlaştıralım diyorum. mekanı ve tarihi tam belirledikten sonra da katılacak olanlardan teyit alırım ve buluşmamızı düzenlemiş oluruz! +++ :++:

katılımlarınızı bekliyorum 🙂

Paylaş:
BDSM Türkiye

Merhaba

Hoşgeldin

Forumun Yeni Düzenine

Tüm Forumu

AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

VEYA

ÜCRETSİZ KAYIT OL