Shop
Bildirimler
Tümünü temizle

24.Temmuz 2010 Dünya BDSM Günü Eğlencemiz.

Sayfa 1 / 3

by_kole
Gönderiler: 2301
Moderator
Topic starter
(@by_kole)
Üye
Katılım : 14 sene önce

[imglr=left] [/imglr] Sevgili Dostlar

Yakinen takip edenlerimiz bu yıl pek bir sessiz kaldığımızı söylüyor. Oysa bu yıl geniş çaplı olmasa da bir çok organizasyon yapmış bulunmaktayız.

Yeni Yıla Merhaba partimiz ve birlikte saniyeleri sayışımız, Fasıl ve Gece Eğlencelerimiz, Ev Buluşmalarımız ve son olarak Terasta Barbekü Partimiz.

Bu sefer genele bir çağrı yapalım diyerek hem vesilesi ile Dünya BDSM Gününü bir arada geçirmek hemde uzun bir aradan sonra yeni yüzler yeni sohbetler ve keyifli bir atmosferde yemekli içkili felekten bir gece çalmayı düşündük.

Evet doğru okudunuz Dünya BDSM Günü; biz her yıl Fetiş Gününü kutlamayı gelenek haline getirmişken Dünya Türkiye menşeli bir organizenin öncülüğüne kapılmış olsa gerek ki Dünya BDSM Gününü ilan etti. Bundan böyle her yıl “24 Temmuz” Dünya genelinde fikri yaşam tarzı ve fantezilerini doğru yönde yaşayan sağduyulu BDSM sever topluluklar için özel bir gün olarak kabul edildi.

Bizde üstümüze düşen misyonda Dünya BDSM Gününün Türkiye etkinliklerini elimizden geldiğince keyifli kutlama kısmına sahip çıkıyoruz. Evet Saygıdeğer Hanımlar Sevgili Beyler 24 Temmuz 2010 Cumartesi Günü Bizler bir arada bir kafada toplanacağız.

Gecesini bizlerle geçirmek isteyen herkese kapımız açık. Gene iki etaptan oluşacak bir organizasyonumuz olacak. İlk etabımız Güzel bir Restaurantın Balkonunda Limitsiz Yerli İçki Fiks Menü 60 TL olarak belirlenmiştir. İkinci etap ise katılımcıların isteğine bağlı mayışacağımız bir mekanda devam edebilir yada coşacağımızda bir mekanda sürebilir inanıyorum ki ikinci etaba birinci etabın performansı belirleyici rol oynayacaktır.

Bu etkinliğimizde tamamen by_kole garantisindedir. O nedenle bir takım yasaklı sorularımız vardır. Mesela yasaklı sorularımızdan bir kaçı hangi hatun gelecek,ekşin var mı, mekan neresi gibi sizi komik duruma düşüren beni güldüren sorular yasaklı listemedir. Elbet her kes katılabilir desek de bizi bilen bilir ince eler sık dokuruz. Üzülerek de olsa bir takım elediğimiz aramıza alamadığımız kişiler olacaktır. Şimdiden bu şahıslardan özür dileriz...

Evet altını çizmekte yarar var. 24 Temmuz 2010 Saat 20:30 da toplanıyoruz. Sabaha kadar da dağılmıyoruz. Son katılım tarihimiz 22 Temmuz 2010 dur. Mekan bilgileri katılımcı arkadaşlara mail yolu ya da telefon yoluyla bildirilecektir. Katılımcıların by_kole@bdsmturk.com adresine mail atmaları önemle rica olunur. Başlıklar altına katılacağını beyan edenlerin istekleri yok sayılacaktır.

Şimdiden Dünya BDSM Gününüz kutlu olsun. Her gününüz her dakikanız size keyif veren hayatın tadıyla geçsin. Sevgi ve Saygılarımla....

13 Yanıt
MasterDaPain
Gönderiler: 4036
Moderator
(@masterdapain)
Üye
Katılım : 17 sene önce

Her gecen gün bir adim daha öne atiyoruz, bir imza daha atiyoruz ve ismimizi duyuyoruz. BDSMTurk.com artik dünya BDSM günün resmi temsilcisi olarak kabul edildi ve bu bizim icin hem gurur ve onur verici. O kadar cabalarin ve yorgunluklarin arkasindan dünyaya kendimizi kabuk ettire bilmek cok sevinc ve umut verici.

Insallah bunun degerini bilerek bir araya gelip hep beraber tadini cikaririz. Bizler buraya geldik ve bunu kutlamaliyiz. Zaten by_kole imzasini tasiyan organizasyonlara birsey dememe gerek yok. Ne kadar güzel bir gece olacagi zaten bu isimle biliriz.

Evet arkadaslar Istanbul da dünya BDSM gecesini resmi temsilcileri olarak kutlayalim ve eglence neymis görsünler 😈

Cevap
NJ
Gönderiler: 860
 NJ
(@_nj_)
Prominent Member
Katılım : 14 sene önce

Resmi temsilci olmak güzel bir haber,fazlasıyla gurur verici.

Güzel bir eğlence olacağa benziyor,katılımcılara şimdiden mutlu saatler.

Cevap
ruj
Gönderiler: 750
 ruj
(@ruj)
Prominent Member
Katılım : 14 sene önce

Hadı bakalım benim içinde kutlayın eglenin.....Bende sizin için yamaç paraşütü yapacam......Kendimi denizin güneşin kucagına atacam.....Kendim için yaparsam namertim herşey sizin için.....Byköle dönüşte yine kutlarız.....
2010 Dünya BDSM Gününüzü kutlarım......sevgiler.....

Cevap
by_kole
Gönderiler: 2301
Moderator
Topic starter
(@by_kole)
Üye
Katılım : 14 sene önce

Saygıdeğer Ruj Hanım

Size şimdiden iyi tatiller. Keyfiniz neşeniz daimi olsun. Bize gelince elbet eğleniriz lakin bir daha kutlarmıyız o tartışılır. Sevgiyle kalın.....

Cevap
Sayfa 1 / 3
Paylaş:
BDSM Türkiye

Merhaba

Hoşgeldin

Forumun Yeni Düzenine

Tüm Forumu

AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

VEYA

ÜCRETSİZ KAYIT OL