Shop
Bildirimler
Tümünü temizle

Yeni Yıla Merhaba, Eskiye Elveda, Bayramımız Şen Ola.

Sayfa 1 / 2

by_kole
Gönderiler: 2301
Moderator
Topic starter
(@by_kole)
Üye
Katılım : 14 sene önce

Saygıdeğer BdsmTürk ve Faneti Ailesi

Yakın zamanda gerçekleştirilen keyifli toplantımızın tadı damaklardan gitmeden gelen teklifleri değerlendirme altına almayı uygun gördük.

Önümüz malum Kurban Bayramı ve akabinde Yeni Yılın karşılanması adında keyifli ve hızlı bir sürece itiyor. Malum dönemlerde geçen sene olduğu gibi bir toplantıya daha ihtiyacımız olduğunu düşündük keyifli bu gurubun kapı gıcırtısından feyiz almasını değerlendirmek lazım olduğunun bilincindeyiz.

Bu toplantımız her zaman olduğu gibi gene yemekli içkili ve keyifli olacak. Bu sefer iki aşamalı bir organizasyon planımız var. Sakin bir akşam yemeği keyifli bir müzik tınısında ve ardından eğlence dünyasına bodoslama dalış. Gene bilindik mekanlar keyifli katılımcılar.

Toplantımız 27. Aralık.2008 Cumartesi İstanbul. Hem bayramlaşma hem eski yıla bir veda hemde yeni yıla merhaba. Bol alkol keyifli sohbet değerli katılımcılarla leziz bir gece ve sabaha akış. Belkide Sabahın ilk ışıklarında ayakta kalanlarla brunch tadında kahvaltı ve Sohbet devamı. (Tabi bizden sıkılmayanlarla)

Evet her zaman olduğu gibi yapamayacaklarımız edemeyeceklerimizi vaat etmiyoruz. Toplantıya katılmak isteyenlerin bana özel mesaj yoluyla ya da by_kole@bdsmturk.com adresine mail ile ulaşması önemle rica olunur.

Kimler gelecek ekşin var mı? Mekan neresi olacak gibi sorular yanıtsız kalacaktır. Mekan Adresi katılımcılara başvuru şekillerine bakılarak aynı yöntemle bildirilecektir. Şimdiden Tüm katılımcılara teşekkür eder. Saygı ve Sevgi ile Selamlarım.
by_kole

6 Yanıt
ruj
Gönderiler: 750
 ruj
(@ruj)
Prominent Member
Katılım : 14 sene önce

By Köle kurban Bayramı ve akabinde Yeni Yılın karşılanması olduguna göre artık kırk gün kırk gece olsa daha iyi olmazmı......

Cevap
MasterDaPain
Gönderiler: 4036
Moderator
(@masterdapain)
Üye
Katılım : 17 sene önce

Oh oh yakin da yeniden eglence, keyif ve tatli sohbetler olacak.

Cevap
ruj
Gönderiler: 750
 ruj
(@ruj)
Prominent Member
Katılım : 14 sene önce

Evettttt yine güzel bir kutlama gecesini daha geride bıraktık....
Sımsıcak dostlukların paylaşıldıgı geceler bitmesin dedik ve sabahın geç saatlerinde evlerimize varabildik....Sagolsun Hayyam kırbacımın tadına bakmadıgı halde büyük bir zariflikle beni evime ulaştırdı....Aslında iyiki de kırbacım yoktu yoksa beni eve bırakacak halı olmazdı diyede düşünmedim desem yalan olur... Hayyam cıgım ne ben nede kırbacım senden korkmayız ama valla öyle bir hargür de geldimki kırbaç falan kalmadı aklımda....
Hımmmm geceye gelelim.....Dansözlerin ayaklarından rakı mı içmedi göbeklermi atmadılar bizim sıkı fetisistler.......Şarkılara eşlikmi etmedik.......Pek eglendik pek bir güzel bir geceydi....Tabi ertesi günki halimiz fenaydı.....Benim ellerim tef çalıp dostlara eşlik etmekten sızım sızım sızlıyordu....Ayaklarım hele....Bir karış yüksek topuklu çizmelerle bütün gece hoplamak zıplamak kolaymı.....
Layd im zarafetiyle ve güzel sohbetiyle hepimize güven ve keyıf verdi.....
Sevgili Asjun u aramızda görmekte bizleri çok mutlu etti...
Sallenaz ın olmamasıda kulaklarını bütün gece çınlatmamıza vesile oldu...Seni çok seviyoruz güzel kadın Sallenaz...Saglıgına keyfine çok kadeh kaldırdık....
Eminim bir ara Parox bir kaç fotografla gecemizin nasıl geçtigine dair ufak tefek tiolar verir...
By organızatörümüz yine bizler için pek güzel bir gece organıze etti...Teşekkürlerimi sunarım...

Cevap
Sallenaz
Gönderiler: 1235
(@sallenaz)
Noble Member
Katılım : 17 sene önce

bykölenin bu seferki organisasyonunda yokdum ama yine cok neseli ve güzel gecdigini duydum...

umarim birdahaki sefere beraberiz ve kadehleri beraber kaldiririz.. tsk ler..

Cevap
Sayfa 1 / 2
Paylaş:
BDSM Türkiye

Merhaba

Hoşgeldin

Forumun Yeni Düzenine

Tüm Forumu

AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

VEYA

ÜCRETSİZ KAYIT OL