Shop
Bildirimler
Tümünü temizle

Bia Style!

Sayfa 1 / 3

MasterDaPain
Gönderiler: 4036
Moderator
Topic starter
(@masterdapain)
Üye
Katılım : 17 sene önce

Saygıdeğer BDSM Türkiye Sakinleri,

geçen Masternick, by_kole ve ben bir online toplantısı yaptık.

Biz üçümüz artık yılların verdiği tecrübesi ve mücadelesiyle bir vücut olarak hareket eden bir ekibiz. Birbirmizi hem tamamlıyoruz hem de değişik alanlarda koordine bir şekilde çalışıyoruz. Admin ekibi iyi çalışırken acaba yeniden bir moderatör ekibi kursak mı dedik. Bizler işlerin çoğuna yetişiyoruz ama biraz daha iş paylaşımı yapmayı uygun bulduk ve tekrar bir moderatör grubu açmayı düşündük.

Bu grubun üye ve teknik yönetim üzerine çalışması olmayacak. Görevi wikipedia dan örnek alarak:
Moderatör, Türkçe'de tam karşılığı yönlendirici, olay yöneticisidir. İnternette sıkça karşılaştığımız bu mevki standart olarak User/Kullanıcıdan 1 kademe üsttedir. En çok kullanım alanı forumlar ve IRC kanallarıdır. Forumlarda konu silme, düzenleme, kilitleme vs yetkileri bulunur.
Bizim moderatör grubun ağırlıklı görevi 'yönlendirici, olay yöneticisidir' olacak yani konuları ve başlıkları yönetecek.

Bu grubun ilk üyesi Bia Style! oldu.
Bia Style! bazı üyelerimiz için yabancı olabilir ama kendisi yıllardır aramızda olan çok değerli bir dostumuzdur. Güzel kalbi gibi kendisi de çok güzel bir insan ve bu güzeliği moderatörlük görevi içinde foruma pozitif yansıyacağına eminim. Yönetim ekibimize katılan yeni üyemize başarılar diler, bize destek verdiği için teşekkür ederiz.

Hayırlı uğurlu olsun.

BDSM Türkiye Yönetimi

10 Yanıt
Masternick
Gönderiler: 7123
Moderator
(@masternick)
Üye
Katılım : 16 sene önce

Sevgili dostumuz Bia Style! ' ın forumumuza katkılarının çoğalarak devam edeceğinden onun penceresinden birçok yeni şeyler öğreneceğimizden eminim.

Şimdiden başarılarını kutlarım Bia Style!

Cevap
ekmekci
Gönderiler: 499
(@ekmekci)
Reputable Member
Katılım : 11 sene önce

kan değişimi her zaman güzel olmuştur.

sevindim. hayırlı olsun.

Cevap
by_kole
Gönderiler: 2301
Moderator
(@by_kole)
Üye
Katılım : 14 sene önce

Aramıza hoşgeldiniz. Yeni göreviniz hayırlı olsun. Bu anlamda sizinle çalışmak ayrı bir keyif ve tecrübe olacak. Kaleminiz kuvvetli bıçağınız keskin olsun.....

Cevap
Bia Style!
Gönderiler: 455
(@bia-style)
Reputable Member
Katılım : 9 sene önce

Sevgili BDSM Türkiye ailesi ,

Herkes bilmese de uzun zamandır bu dünyanın içerisindeyim. Bu süreçte vaktim olduğu ölçüde forumlarda aktif olmaya çalıştım. Buradaki bilgi alışverişi sayesinde kendi dünyamda çok önemli bir yol katettim. Bu yolculukta herzaman yanımda olan sevgili MasterDaPain , Masternick ve by_kole 'ye ayrıca sevgilerimi iletiyorum. Yıllardır aktif olduğum tek site olması , yönetimin üye alımındaki özeni , üyelerle sohbetin kalitesi sebebiyle moderatör olarak biraz olsun katkım olacaksa bundan mutluluk duyarım. Yönetim grubunun yıllardır devam eden ,forumu beslemek için gösterdikleri çabaları takdir etmemek mümkün değil. Eğer benim de ufak da olsa katkım olacaksa bundan onur duyarım.
Hep birlikte seviyeli paylaşımlarda bulunmak dileğiyle.

sevgiler,
Bia!

Cevap
Sayfa 1 / 3
Paylaş:
BDSM Türkiye

Merhaba

Hoşgeldin

Forumun Yeni Düzenine

Tüm Forumu

AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

VEYA

ÜCRETSİZ KAYIT OL