Shop
Bilgilendirme Mesaj...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] Bilgilendirme Mesajı

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Beğeniler
717 Görüntüleme
Gönderiler: 2301
Yönetici Admin
Konu başlatıcı
(@by_kole)
BDSM Ustası
Katılım : 17 yıl önce

Saygıdeğer Bdsmturk üyeleri

Sitemiz bir çeşit referans sistemiyle üye almaktadır. Burada amaç her geleni değil aradan seçeceğimiz üyelerle yolumuza devam etmek amaçlıdır. Elbette yüzde yüz sağlıklı bir sistem olmasa da elimizden geldiğince sitemizin çizgisini korumak kollamak adına bir uygulamadır.

Elbette bizler eski olduğumuz için kendimizce belirlediğimiz kriterler vardır ki bu ölçüde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.
İlk hedefimiz sitemizin dirlik düzen ve saygınlık ilkesiyle gelişmesidir. Gelişmeden kastımız internette en iyi olmak en popüler olmak değil kendi kulvarında her daim aynı çizgide varlığını sürdürebilmesidir.

Sitemize üye olmanın zorluğu yanında sitemizden keyfe keder ayrılmakta neredeyse imkânsızdır. Kesinlikle sitemizde belli nedenler dışında üyenin mesajları silinmemekte başlıklar kaldırılmamaktadır. Sonuçta burası bir paylaşım platformudur. Her üye siteye adım atıp üye olma profilini doldurduğunda bu kuralları kabul eder ve onaylar.

Üye silmek neden sitemiz için uygun değil diye düşünülebilir. Özellikle mesaj yazmış üyelerin silinmesi durumunda bir çok mesajları yok olacağı için bu başlık akışlarında sorun yaratacağı gibi bir çok üyenin o konular altında yazdığı yorumları askıya alacaktır. Oysa biz burada beyin jimnastiği yaptığımız konuların kalıcı olması taraftarıyız.

Dikkat ederseniz halen çok eski yıllara ait mesajlar bile yeni üyeler tarafından okunuyor ve zaman zaman tekrar gündeme taşınabiliyor. Satır aralarında paylaşılan her fikrin her bilginin yeni gelenler için süzgeçten geçerken bir katkısı olacağına inanmaktayız.
Bu nedenledir ki sitemizde altını çiziyorum belli nedenler dışında üye silmek mesaj silmek başlık kaldırmak prensiplerimiz arasında değildir.

Gelelim son dönem bana iletilen isimsiz şikayet mektuplarına. Birkaç üyemiz hakkında bir takım taciz, rahatsızlık verici davranış biçimleri, hakaret ve benzeri durumlarda şikayet gelmektedir.

Ne acıdır ki bana gelen mail adresleri sistemimizde kayıtlı olan kullanıcı kayıtlarında yer almamaktadır. Öncelikle amacımız yukarıda da belirttiğim gibi sitemizin saygınlığıdır. Sitemizi bu noktaya taşıyan siz üyelerin de huzuru bizim için öncelikli davalardan biridir.

Bu tür şikâyetlerinizi site mailinizle yaptığınız takdirde ivedi şekilde araştırılıp kişilik haklarınız sonuna kadar savunulur. Aksi durumda isimsiz mailler şişirme bilgi karalama olarak var sayılır ve değer görmez.

Sitemiz Yönetimi kesinlikle ve kesinlikle üyeler arası ilişkilere karışmaz. Karışmadığı gibi bir üye hakkında bizle paylaşılan bilgileri bir başka şahısla paylaşmaz paylaşamaz. Tüm üyeler bu noktada bize eşit mesafede uzaktır.

Ancak kabul edeceğiniz gibi gene Site Yönetimimiz üyeler arasında doğan özel mesaj ,sohbet alanında özel paylaşımlar, msn trafikleri, ilerleyen facebook arkadaşlıkları, daha ötesi telefon trafiği gibi çoğaltılabilecek durumlardan da kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Bizim görevimiz genele açık alanlarda mesajlaşma bilgi alışverişinde paylaşım alanlarında üyelerin her türlü kişilik hakkını korumaktan öteye geçemez.

Paylaş:
BDSM Türkiye

Merhaba

Hoşgeldin

Forumun Yeni Düzenine

Tüm Forumu

AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

VEYA

ÜCRETSİZ KAYIT OL