Shop
Bildirimler
Tümünü temizle

Elveda

9 Gönderiler
8 Üyeler
0 Beğeniler
1,089 Görüntüleme
Gönderiler: 2301
Yönetici Admin
(@by_kole)
BDSM Ustası
Katılım : 17 yıl önce

Sevgili MasterDaPain

Bu belki de beni üzen en önemli başlık. Lakin defalarca da dile getirdiğimiz gibi sana yerden göğe kadar hak veriyorum. Hatta çok bile dayandığın konusunda birçok kişi ile hemfikiriz.

Çok çok uzun zaman oldu o günlerde ergen yaşlarda senin kurduğun sitelerle gerek fetiş unsurları gerekse BDSm dünyasına adım atan hemen hemen herkes bugün evli barklı hatta çocuklu.

Bugün senin öncü olduğun yolda belki de birçok kişi bu gizli yaşadıkları dünyada sağlıklı huzurlu özgüvenli bir yaşam profili çizdi ve mirasınla çizmeye devam edecek. Gerek bilgi paylaşımında gerekse görsel materyalerde oluşturduğun güvenli ortamlar sayesinde dolu dolu bir hayat yaşadı ve yaşamaya devam edecek.

Kısaca bugün belki de son dediğin noktada geçmişe dönük o kadar çok iyilik yaptın da farkında bile değilsin. Ama her güzelliğin bir son noktası olacaktı bu belki de başta senin için ve geride kalacaklar için en doğru hamle olacak. Başkalaşan dünyada sen taşıman gereken bayrağı layığı ile getirdin. Bakalım bugün başkalaşan dünyada geride kalanlar senin gösterdiğin özveri fedakârlık ve aldığın risklerin kaçta kaçını alacak ve ben yerine biz demekle yolun seyrinde öncü olacak.

Neyse ne kadar yazarsam yazayım belki de doğru kelimeleri buraya bu sefer dökemem. Kararlarının sonuna kadar arkasındayım. Bir başka projede gene seninle omuz omuza çarpışmaktan keyif ve onur duyarım.

Sevgili dostum bundan sonraki alacağın kararlarda ve atacağın adımlarda son nefesime kadar yanında olacağımı zaten biliyorsun. Ben en başta Türkiye S.S.K. Emeklisi by_kole olarak bugüne kadar bana kattığın kazandırdığın her şey için sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Gene ben Bu sitenin gelmiş geçmiş en baş belası Admini olarak da bana gösterdiğin anlayış güven ve ışık içinde teşekkür ederim. Ben gene bu sitede gelmiş geçmiş banlanan ve halen bizle olan bir ok üyenin düşüncelerine elçi olarak da binlerce kez teşekkür ederim.

Yolun açık olsun kadim dostum.

Site Açıklaması: Sevgili Site sakinleri bilindiği üzere buraya geldiğimde bu site benim son kalem demiş ve ben son nefesimi verene kadarda öyle kalacak demiştim. Bu bağlamda Sevgili üstadım MasterDaPain benim bu söylemimi yerde koymamak adına bu sitenin benim ve bir diğer emektar üstadım Masternick’in ellerine bırakarak kapatma kararından vazgeçti. Onsuz nasıl olacak nasıl yürüyecek bilmiyorum lakin Umarım dediğim gibi olur ve ben son nefesimi verene dek bu site hep kendi dünyasında var olmaya devam eder. Haydi Hayırlısı vesselam….

Cevap
Gönderiler: 412
(@malibo-thunder)
BDSM Ruhlu
Katılım : 11 yıl önce

By_Kole

Gercekten doğru anladiysam icimdeki burukluk bir kat kalkmis olacak.

Hayirlisi olsun.

Cevap
Gönderiler: 7123
(@masternick)
BDSM Evrimci
Katılım : 19 yıl önce

Dört gün yurtdışına çıktım, BDSMTurk'e sahip çıkamadınız !!!

Pazartesi sabah sabah gözlerim dolarak okudum bu veda yazısını 🙁

Bir kendime geleyim tekrar yazacağım.

Not: böyle bir başlığa iki gün içerisinde sadece birkaç kadım dostun cevap yazmış olması sonun kaçınılmaz olduğunun işareti olmuş.

Cevap
Gönderiler: 86
(@marquisdesade32)
BDSM Seven
Katılım : 10 yıl önce

uzucu bir haber kapanması istemezdik tabi ama ımkanlar el vermıyorsa yapacvak pekte bırsey yok emegi gecen arkadaşların emegıne saglık

Cevap
Sayfa 2 / 2
Paylaş:
BDSM Türkiye

Merhaba

Hoşgeldin

Forumun Yeni Düzenine

Tüm Forumu

AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

VEYA

ÜCRETSİZ KAYIT OL