Shop
Hoş Geldin Faneti R...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Hoş Geldin Faneti Radyo


MasterDaPain
Gönderiler: 4036
Moderator
Topic starter
(@masterdapain)
Üye
Katılım : 17 sene önce

Hoş Geldin Faneti Radyo

Satırlarımı okuyan çok eski dostlarımın birden gözlerinin parladıklarını hisseder gibiyim. Çok uzun yıllar önce kaç kez radyo kurma konuları defalarca konuşuldu. Hep bir engel, hep bir imkânsızlık vardı. Bundan 20 yıl önce finansal açıdan büyük engeller varken sonrasında kim nasıl yapacak sorunları çıktı. Ayrıca emek ve özveri isteyen bir iştir bu.

Radyonun en iyi tarafı insanlara ulaşımıdır. Bizler genelde forumlar ve camia siteleri içinde yazılarımızı paylaşarak muhabbet ederken, konulara yeterince giremiyoruz. Yazılanalar uzun olunca okumayız. Tartışmaya girince konunun toparlanması haftalar sürer. Sonra unutulur ve gözden çıkar.
Radyo öyle değil. Burada ayrıntılı ve derin konular bir gecede bayağı işlenebilir ve anında gelen sorulara yer verile biliniyor. En önemlisiyse sesimizle anlattığımızı daha değişik canlandırıyoruz ve akılda daha değişik ayrıntılar kalıyor. Tekniğin ve cep telefon çağında ki gelişmelerden dolayı imkânlarımız değişti. Artık bir online radyoyu her yerden ve her internete bağlanan cihazla dinlememiz mümkün. Dilersen bilgisayarından, laptoptan, tabletten veya cep telefonundan radyomuzu dinle ve istersen canlı programa Skype ile bağlan.

Faneti Radyo’nun yaşama geçmesinde en büyük katkı Blackveil’den, yani Asya Özkan’dan gelmektedir. Kendisiyle bir araya geldik, ‘yapalım mı’ diye direk konuya girdi, bende onun işine başa geçerse olur dememle muhabbetimiz geçti. Ve bakın, görün ki Faneti Radyo gerçek oldu. Asya bu projenin tamamen yayın şefidir ve en başta gelen insandır. Kadınların başaramayacağı bir şey yoktur lafın en önde gelen bir örnek Asya’dır. Kendisiyle gurur duyduğum kadarıyla, Faneti Radyo’yu gerçekleştirdiği için minnettarlığımı borç bilirim.

Faneti’nin ilkelerine tamamen uyan yeni projemiz insanlara fetişizmi ve BDSM’i doğru bir şekilde anlatmayı ve yaymayı sağlayacaktır. En önemlisiyse, camiamızın oluşumu ve devamı için temel sağlayacaktır. Faneti Radyo, Türkiye’nin ilk Fetiş ve BDSM radyosudur. Evet, Faneti tekrar ve her zaman ki gibi ilklere imza atıyor ve senide bu adımlarda yanımızda bilmek bizi onurlandırıyor.

Hoş geldin Faneti Radyo. Ailemize ve aramıza hoş geldin. İyi ki doğdun Faneti Radyo.

Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Parox Dark

3 Yanıt
Masternick
Gönderiler: 7123
Moderator
(@masternick)
Üye
Katılım : 16 sene önce

Gerçekten gözlerim parladı !!!!

Haklısın MasterDePain, yıllarca konuşuldu ve nihayet radyomuza kavuştuk. Çok teşekkürler.

Bunu yapsa yapsa sen yapardın ve öyle de oldu. Evet mutlaka Blackveil çok büyük katkılarda bulunmuştur ama senin önderliğinin de azımsanacak birşey olmadığını ben biliyorum.

İkinize de kocaman teşkkürler !!!!

Cevap
flostromo
Gönderiler: 5241
(@flostromo)
Illustrious Member
Katılım : 12 sene önce

Elinize, emeğinize ve yüreğinize saglik,

hayirli olsun..

🙂

Cevap
olric salinger
Gönderiler: 399
(@olric-salinger)
Reputable Member
Katılım : 8 sene önce

tebrik ederim, çok ilginç ve çok keyifli olacağa benziyor....üç beş sene sonrada, uydudan Faneti TV HD olursada şaşırmayız valla 🙂

Cevap
Paylaş:
BDSM Türkiye

Merhaba

Hoşgeldin

Forumun Yeni Düzenine

Tüm Forumu

AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

VEYA

ÜCRETSİZ KAYIT OL