Shop
neden........? Yoks...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

neden........? Yoksa..........?

7 Gönderiler
5 Üyeler
0 Beğeniler
1,059 Görüntüleme
Gönderiler: 82
Konu başlatıcı
(@oxytocin)
BDSM Seven
Katılım : 17 yıl önce

Neden profil kisminda kendimizi anlatmamiz neyle ilgilendigimizi belirtmemiz icin birkac satir yok?

Olsa ilgisiz kisilere ilgisiz mesajlar atilmaz, insanlar da bir bahaneyle reddediliyormus hissine kapilmaz!

Yoksa var da ben mi goremiyorum?

6 Yanıt
Gönderiler: 82
Konu başlatıcı
(@oxytocin)
BDSM Seven
Katılım : 17 yıl önce

Ayricaaaa neden mesajlarimizi duzeltemiyoruz acaba?

Cevap
LADY SADE
Gönderiler: 2901
(@lady-sade)
BDSM Ustası
Katılım : 17 yıl önce

Sevgili oxi,

Sistemimizde kişisel profıl bölümlerinde kullanılacak alanlar maalesef kısıtlı oldugu için çok fazla kişisel tanıtım alanlarımız yok.Ama suan kı kullanıcı kısımlarını farklı bılgıler vermek amaclı kullanabılırsınız. Ne yazarsanız yazın,ve bızler ne kadar burası partner arama yerı degıl dıye bangır bangır bagırsak ta kişilerin bu yondekı beklentılerı asla son bulmayacak ve profıllerde ne yazarsa yazsın bazı kısıler sanslarını bır kez dahı olsa denemekten vazgecmeyecekler/vazgecmıyorlar.Genelden yada chatroomda bızler bu konuda sık sık uyarılarda bulunsakta Özel mesajlarda neler yasanıyor bılemedıgımızden ,bizlere sıkayet yada bılgı verılmedıgı surece bırsey yapamıyoruz.Ancak sıkayet edıldıgınde gerekenı kım olursa olsun yapmaktan da kacınmıyoruz.

Bu konuda maalesef bırcok kısı uyarılma durumunda hala...

Duzeltmeye gelınce olur olmaz zamanlarda ,olur olmaz nedenlerle gecmıse dönuk mesajlarda uyeler duzenleme yada sılme eylemınde bulundugu ıcın bu secenek sadece yonetımce kullanılmaktadır.

Cevap
Gönderiler: 82
Konu başlatıcı
(@oxytocin)
BDSM Seven
Katılım : 17 yıl önce

Yanlis anlasilmasin...
kimseden bir rahatsizlik duymadim simdiye kadar. Aksine gayet kibarlar benim iki satir muhabbet ettigim bdsmturk uyeleri...Oyle oduklari icin de ayrica mutluyum ama yine de ben kendimi daha iyi ifade etmek istedigimden sordum bu soruyu bu forumda.

Partner bulma konusu disinda edecek muhabbet varsa bile...yanlis anlamalar ortadan kalksin paylasim sansi artsin diye. 😎
Nasil bir egilimi oldugunu bulmak icin butun mesajlari okumak zorunda olmak iyi fikir gibi gelmiyor.

Duzeltmeye gelince... dilbilgisi/yazim hatami duzeltme hakkimi arayip da bulamamam biraz uzucu oldu.

Mesela uc gunluk mesajlardan geriye dogru bir duzeltme yasagi uygulansa daha $ik olurdu, degil mi?

Bu konuda ne dersiniz L. SADE?

Cevap
Gönderiler: 2301
Yönetici Admin
(@by_kole)
BDSM Ustası
Katılım : 17 yıl önce

Saygıdeğer oxytocin

Elbette içimizden geleni klavyeden foruma taşıyan insanlarız. O anki ruhun belki de yalın yansımasıyız. Öncelikle istediğiniz düzeltme durumu üç ya da beş günlük bu sistem içi şuan için mümkün değil.

Zaman içinde verilen bu özgür durum arkadaşlarımızın bir şeylere kızması takılması ya da hayatlarına renk katılması ile bir çok kez amacı dışı kullanılmıştır. Öyle ki bu başlık altına yazılan yazılara siz mesajınızı sildiğiniz takdirde anlamını yitirecektir. Bu nedenle edit butonu bir kaç kendini bilmez yüzünden kaldırılmıştır.

Gelelim kendimizi ifade özgürlüğüne LADY SADE'nin de dediği gibi bir partner bulma sitesi değiliz. Ancak elbette her üye kendini anlatmak için de başlık açma hakkına sahiptir. Amaç kolay yoldan bilgi sahibi olmaktansa zor yoldan anlatım gerektirir yani forum kültürünün yerleşik anlamda gelişmesini sağlar.

Burada amaç kişileri tanımaktan ziyade felsefeyi tanımakta gizlidir. Bu böyle olunca yorumsal analizler kişinin profilinde yazdığı üç beş kelamdan daha öte ve kalıcı yer teşkil eder.

Diyeceğim odur ki bence olması gereken sistem içi mantıktır. Oda burasının bir forum olduğu ve fikirler paylaşımlarla tanınan bireylerin kalıcı olacağı yönündedir.

Ancak isteklerinizin olabilirliği de ayrıca yönetimce düşünülecektir.

Saygı ve Sevgilerimle

Cevap
Sayfa 1 / 2
Paylaş:
BDSM Türkiye

Merhaba

Hoşgeldin

Forumun Yeni Düzenine

Tüm Forumu

AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

VEYA

ÜCRETSİZ KAYIT OL