Yaza Merhaba Pikniği

by-kole'nin düzenlediği BDSMTURK toplantıları

Ynt: Yaza Merhaba Pikniği

Mesajgönderen ALEDA » Salı 9. Haziran 2009, 09:41

ALEDA/vilada

herkes olumlu şeylerden bahsetti,alın size pikniğin olumsuzlukları

bana bir gün önceki konuşmamızda ''nereyi beğenirsek oraya çadır kuracağız''diyen by_köleyi kınım kınım kınıyorum,sayesinde adım çıktı

bin hevesle aldığım KANCAları kullanmayan LADY SADE ise alınan hediyeyi kullanmamakla büyük nezaketsizlik yaptı

Spill The Blood her cümlede en az bir kere kullandığı BAĞLAÇlarla ve cüssesi kadar kocaman sesiyle etrafımızda sıkı bir güvenlik çemberi oluşturdu korkudan kimse yanımıza yaklaşamadı

cnr91 sabah ilk işim forumlarda gizli çekim aramak oldu

dönüş yolunda beşiktaş marşlarına eşlik eden ve isimleri kara kaplı defterime kaydedilmiş olanlara tek sözüm ''intikam soğuk yenen bir yemektir''
Kullanıcı avatarı
ALEDA
Zevklerin Efendisi
Zevklerin Efendisi
Reel Üye
Reel Üye

Mesajgönderen myself_f » Salı 9. Haziran 2009, 10:26

Kendi kendime Aferim dedim çünkü benim için ilk olucak bu organizasyon için iyikide cesaret etmişim..
Nasıl gelirken müthiş heyecan vardıysa,giderkende mutluydum ama bir o kadarda hüzünle ayrıldım.
Niye burda yaşamıyorum diye üzüldüm.
Seçilmiş gibi sanki herkez ..harikaydı...Gülen gözler ve yüzler..Komplekslerden uzak kişiler...
Bu kadarmı güzel olur bir organizasyon..şurda yazıcak 2 satır şikayete bile yer bırakmadılar..teessüf ederim..:))
Organize eden yönetime ve katılımı sağlayan herkeze tek tek Teşekkürler..
En son ben yorum yaptım ..takdir edersiniz ki aynı gün gel gitden sonra uyudum demiycem sızdım resmen
Yorum yapıcak gücü anca buldum..Hepinize saygılar....
myself_f
Tercübeli
Tercübeli

Mesajgönderen Khalkedonian » Salı 9. Haziran 2009, 11:12

Beşiktaş marşlarını sanırsam sadece by_köle söyledi. Biz arkada cnr91'le Fenerbahçe için tempo tuttuk.
Khalkedonian
Tercübeli
Tercübeli

Mesajgönderen ALEDA » Salı 9. Haziran 2009, 11:39

Khalkedonian yazdı:Beşiktaş marşlarını sanırsam sadece by_köle söyledi. Biz arkada cnr91'le Fenerbahçe için tempo tuttuk.

Fener marşlarında arkadan gelen cılız sesler ikinizmiydiniz :shock:

bu daha kötü :twak:
Kullanıcı avatarı
ALEDA
Zevklerin Efendisi
Zevklerin Efendisi
Reel Üye
Reel Üye

Mesajgönderen Khalkedonian » Salı 9. Haziran 2009, 11:54

Beşiktaş marşlarını sanırsam sadece by_köle söyledi. Biz arkada cnr91'le Fenerbahçe için tempo tuttuk.
Khalkedonian
Tercübeli
Tercübeli

Mesajgönderen Khalkedonian » Salı 9. Haziran 2009, 11:56

Hasılı çok güzel ve eğlenceli bir gündü. Umarım yaz içinde yeni bir organizasyonumuz olur.
Khalkedonian
Tercübeli
Tercübeli

Mesajgönderen Spill The Blood » Salı 9. Haziran 2009, 13:24

Biz bu cüsseyi boşuna bu hale getirmedik sevgili Aleda insanlar birilerinden korkacakki sizler rahat rahat eğlenebilin dimi :twisted: :twisted: birde böle cüsseden'de mıy mıy bises hiç hoş olmazdı sanırım :]
For God Your Soul... For Me Your Blood

Resim
Kullanıcı avatarı
Spill The Blood
Usta Yazar
Usta Yazar
Reel Üye
Reel Üye

Mesajgönderen cnr91 » Salı 9. Haziran 2009, 14:23

[quote="ALEDA"]ALEDA/vilada :D

herkes olumlu şeylerden bahsetti,alın size pikniğin olumsuzlukları :)

bana bir gün önceki konuşmamızda ''nereyi beğenirsek oraya çadır kuracağız''diyen by_köleyi kınım kınım kınıyorum,sayesinde adım çıktı :)

bin hevesle aldığım KANCAları kullanmayan LADY SADE ise alınan hediyeyi kullanmamakla büyük nezaketsizlik yaptı :)

Spill The Blood her cümlede en az bir kere kullandığı BAIM
cnr91

Mesajgönderen cnr91 » Salı 9. Haziran 2009, 14:25

ALEDA demiş ki: [Postayı Görüntüle]
ALEDA/vilada

herkes olumlu şeylerden bahsetti,alın size pikniğin olumsuzlukları

bana bir gün önceki konuşmamızda ''nereyi beğenirsek oraya çadır kuracağız''diyen by_köleyi kınım kınım kınıyorum,sayesinde adım çıktı

bin hevesle aldığım KANCAları kullanmayan LADY SADE ise alınan hediyeyi kullanmamakla büyük nezaketsizlik yaptı

Spill The Blood her cümlede en az bir kere kullandığı BAĞLAÇlarla ve cüssesi kadar kocaman sesiyle etrafımızda sıkı bir güvenlik çemberi oluşturdu korkudan kimse yanımıza yaklaşamadı

cnr91 sabah ilk işim forumlarda gizli çekim aramak oldu

dönüş yolunda beşiktaş marşlarına eşlik eden ve isimleri kara kaplı defterime kaydedilmiş olanlara tek sözüm ''intikam soğuk yenen bir yemektir''
henüz gizli çekimlerimde sizi yakalayamadım
cnr91

Re: Ynt: Yaza Merhaba Pikniği

Mesajgönderen by_kole » Salı 9. Haziran 2009, 14:27

cnr91 demiş ki: [Postayı Görüntüle]
Khalkedonian demiş ki: [Postayı Görüntüle]
İlk katılımımız olduğu için biraz sessiz kaldık. Birde argo sözler kullanmak istemedik. Ben yine yüksek volüm ses çıkardım ama cnr91 biraz çekingen kaldı yavrucak.
evet biraz çekingen kaldım çünkü fenerbahçe temposu tutunca sevgili by kole öyle bir bakış attıki tabi sen ağır alkolun etkisinden fark edememişsindir

O karanlıktada etkili oldumu yaw. Oysa gözümüm bebeği parlamıştı o esnada kötü değildi bakışım :):):)
S.S.K. Emeklisi by_kole

BeLki Sandığın Kadar Ukala, BeLkide Tahmin Edemeyeceğin Kadar Mütevaziyim. Biraz SakLıyım Bazen YasakLıyım. Kimseyi Örnek ALmam. Kimseye Örnek OLmam. Arkama Bakmam. 'AsLa' Demem. 'Keşke'Leri Sevmem !! ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem !!

Resim
Kullanıcı avatarı
by_kole
Site Admin
Site Admin
Reel Üye
Reel Üye

Mesajgönderen cnr91 » Salı 9. Haziran 2009, 14:31

by_kole demiş ki: [Postayı Görüntüle]
cnr91 demiş ki: [Postayı Görüntüle]
Khalkedonian demiş ki: [Postayı Görüntüle]
İlk katılımımız olduğu için biraz sessiz kaldık. Birde argo sözler kullanmak istemedik. Ben yine yüksek volüm ses çıkardım ama cnr91 biraz çekingen kaldı yavrucak.
evet biraz çekingen kaldım çünkü fenerbahçe temposu tutunca sevgili by kole öyle bir bakış attıki tabi sen ağır alkolun etkisinden fark edememişsindir

O karanlıktada etkili oldumu yaw. Oysa gözümüm bebeği parlamıştı o esnada kötü değildi bakışım :):):)

karanlıkta parlayan bir gözbebeği beni korkuttu açıkçası
cnr91

Mesajgönderen LADY SADE » Salı 9. Haziran 2009, 15:54

ALEDA yazdı:ALEDA/vilada :D

bin hevesle aldığım KANCAları kullanmayan LADY SADE ise alınan hediyeyi kullanmamakla büyük nezaketsizlik yaptı :)

beni bu alem kaba etti dermişimmmmm :) ama ben benım olmayan kölelere el suremem kıı cokk kotu bı huyumdur bu benım Sevgili ALEDA, orda da o oltaları kullanıcam kölem yoktu:) o oltalar ıcın köle ıthal edıcem :D :D sonrada cektıgım fotoları sıze gonderıcem ALEDA :D
Sınırların sınır olmaktan çıkıp gerçek oldugu an,
Ruhunun Ruhuma DİZ ÇÖKTÜGÜ ANDIR..!!

Resim
Kullanıcı avatarı
LADY SADE
BDSM Ruhu
BDSM Ruhu
Reel Üye
Reel Üye

Mesajgönderen LADY SADE » Salı 9. Haziran 2009, 15:58

Masternick yazdı: Sanki orada imişim gibi geldi bir an. Yanlız LADY SADE çok kötü bir şey yapmışsınız yazınızda :( "Dere" nin karizmasını çizdirmişsiniz. O dere bu dere sanılacak artık. Sonra kozalaklarımız da ne korku ne saygı kalmayacak :) :) :)

varsın onlar vitrinin güzeliğine kapılsınlar ki bize eglence çıksın Sevgili Masternick :D :D tuzak o fotolar tuzak :D :D şşş çaktırmayalım :D :D
Sınırların sınır olmaktan çıkıp gerçek oldugu an,
Ruhunun Ruhuma DİZ ÇÖKTÜGÜ ANDIR..!!

Resim
Kullanıcı avatarı
LADY SADE
BDSM Ruhu
BDSM Ruhu
Reel Üye
Reel Üye

Mesajgönderen ruj » Salı 9. Haziran 2009, 23:26

Öncelikleeeeee organıze eden başkanımıza sonrada katılan bütün arkadaşlara bu güzel günü yaşattıkları için teşekkürler......

Fanatiden arkadaşların bulunması ayrıca beni çok sevindirdi......Forumdan sevdigim insanlarla bire bir tanışmak beni ayrıca mutlu etti......
Şimdi bu güzel günden suya sabuna dokunmayaan bir kaç kare.....
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
ruj
BDSM Ruhu
BDSM Ruhu
Reel Üye
Reel Üye

Mesajgönderen huytt » Çarşamba 10. Haziran 2009, 08:13

ruj hanım özellikle bıyıklı amcanın olduğu resmi göndermeniz iyi oldu. Amcaya bak yahu ne dikkatle dinliyor...
İnsanın Sevgisi Ne Kadar Büyükse Vereceği Ceza da O Kadar Büyük Olur...
Kullanıcı avatarı
huytt
BDSM Ruhu
BDSM Ruhu
Reel Üye
Reel Üye

ÖncekiSonraki

Dön by-kole ORGANIZASYONLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir