Yarışanlar
delicious-1 delicious-2 delicious-3 latina-1 latina-2 perdido-1 perdido-2 perdido-3 perdido-4 sila-1 sila-2 sila-3 sila-4 tabanacisi-1 tabanacisi-2 tabanacisi-3 tabanacisi-4

Bayanlar Arası Bacak Yarışması

Yeni yılda ki ilk yarışmamız bayan üyelerimizin arasında en güzel bacak yarışması oldu. Yarışmaya DELİCİOUS, latina, perdido, sila ve tabanacisi bacak fotoğrafları göndererek  katıldılar. Bugünden itibaren tam bir hafta boyunca her üyemiz oylamaya 1 kez katıla bilir. Bu bir oylama içinde tam 3 ayrı oy kullana bilir. İster bir, iki veya 3 oyu kullanırken aynı kişiye birden fazla oy vermesi mümkün değildir.

Bu yarışmaya katılım süresi (26 Ocak 2013’e kadar) içinde çok tatlı heyecanlar yaşadık. Kimler daha katılacak, nasıl fotoğraflar gönderilecek, kimin bacağı daha güzel gibi çok tatlı sohbetler geçti hatta chat odaların içinde yarışmaya katılmaları için bayan üyelerimize enerji verenler oldu. Hatta erkeklerde katılsın denildi ama o ancak başka bir yarışmanın içinde olur.

BDSM Türkiye’nin artık geleneksel olmuş yarışmalarda adet olduğu gibi bu yarışmada gönlümüzü hoş tutmak ve dostlarımızla eğlenmek için. Tüm katılanlar zaten gönlümüzün birincileri.
Eğer sizde katılmak isteyip de geç kaldıysanız bir sonra ki yarışmamız için hazır olun.

Hepinizi oy vermeye davet ediyor ve yarışan bayan üyelerimize başarılar diliyoruz.

Ayrıca yürekli davranıp yarışmaya katıldıkları için teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla

BDSM Türkiye Yönetim Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir