Galeri
Get the Flash Player to see the slideshow.
Sponsor

BDSM’in doğası ve Fetiş’in hatlarıBDSM’in doğasında daima fetiş duygular vardır. Her ne kadar fetişizm bir alt rol değerinde olsa da, objelere tutkuluk his etmeyen BDSM’i eksik yaşar. Ancak fetişistlere nazaran bir BDSM seveni fetiş duyguların kontrolü altında hareket etmez. Güç dengelerin ortasını ararken, fetişizm onun hatlarının altını çizer. Deri’ye tutkunluk duymayan o kıyafeti BDSM içinde giymez, bağların güzelliğine hayranlık duymayan onunla saatlerce uğraşmaktan zevk duymaz, ayaklara fetiş duyguları beslemeyen falaka dan salt zevk duymaz.

Ancak doğal olan her şey hoşumuza gitmiyor çünkü sentetik yapıların hatları çok düzgün oluyor. İlkel bir örnek vermek gerekiyorsa bizim beslenmeye bir bakalım. Süpermarket çağında artık beslenmemiz sentetik ürünler üzerine kurulu. Tabii bir elma bile bize itici gele biliyor çünkü süpermarketim sağ olsun bana pürüzsüz, tatlı, yarma gibi kıp kırmızı elma sunuyor. Onun hormonlu, genetik oynanmış ve kimyasal zehirli gübreyle beslenmiş olması kimi ilgilendiriyor. Lakin bu sentetikler doğal olmadığı ve sağlıksız olduğu kadar ayrıca sıradan ve standart zevk yaşatır. Tabii elmamsa tatlı mı değil mi, görüntüsü bozuk diye acaba içi de bozuk mu, kokusu kadar acaba bana tat da verecek mi diye inanılmaz heyecan yaşatıyor. Ben bu heyecanı tercih ederim her ne kadar tatlı bir riske girsem de çünkü hayatta böyle. Doğal yaşam yürek ve harbilik ister. BDSM’i doğal yaşayan fetişin tabiatını inkar edemez.

Peki neden satırlarca bu kadar laf ediyorum? Ben BDSM ile fetiş konusunda biraz da kendimi tarif ettim. Her ne kadar sentetik yaşam dan uzak kalamıyorsam da, doğal zevklerimi yaşadığım tutkularımı tabii ve salt yaşamak istiyorum. Onun için size çalışmalarım da artık ‘Doğa Hattı’ adını taşıyan çalışma bölümünü sunmak istiyorum. BDSM Türkiye, BDSM zevklerin en iyi temsilcisi olarak bu konuları kaldırdığı için bu tür paylaşımı gönül rahatlıyla yapa biliyorum. Bizler BDSM arkasında saklanıp sentetik köleleri ve Efendileri temsil etmiyoruz. Bizler harbi, yürekli ve maskesiz tutkularımızı dile getirir, harbice yaşarız.

Biz çıplak ayağıyla çimenin üzerinde yürüyen, tabanın altında his ettiği toprağın gücünü kalbine yansıtan, tabiatın nefesini ciğerlerine kadar derince çeken, attığı her adımla yeniden yaşama dönen ve doğasıyla barış içinde olan bir insan gibi zevklerimizi yaşarız.

Yaşam sanatı doğal bir tutkudur. Sizin doğanız nedir?

BDSM’in doğası ve Fetiş’in hatları için 4 cevap

 • mustafa says:

  muhteşem ayaklara tapıyorum

 • Lucifer Lethe says:

  Kesinlikle sözlerinize katılıyorum.

  Geçen gün bana Efendi olmak isteyen bir kadına şöyle dedim: “Peki, sence neden sana yalvaracağım?” Ruhumda kölelik olduğu için yalvaracağımı ve önünde bir köpek gibi dilim dışarıda dolaşmam gerektiğini söyledi. Sadece ruhumdaki kölelik beni yerlerde süründürmeye yetmiyor maalesef. Fetiş açıdan karşımdakinde bir çekicilik bulmalıyım. Efendimin özel bir şeyinin olması gerekir.

  Saygı ve selamlarımla,

  LL

 • oscar desade says:

  nasıl üye olunuyor ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:D :) :( :o :shock: :? 8) More smilies »
Bir Mum
Forum Başlıkları
Üyeler
Kayıtlı kullanıcılar: ahnet1453, Bing [Bot], halbmond34, maestro21, Masternick, Tristan