TELİF HAKKI

(COPYRIGHT)

Bu site içerisinde yer alan tüm materyaller (örneğin Yazılar, Hikaye, Resim, Klip, Medya kayıtlar,…) BDSMTurk.com sitesine, özel kişiye yada bize yayınlama yetkisi veren başka şahısa ait olup Telif Hakları yasaları ile korunmaktadır. Bu yazılı materyaller BDSMTurk.com sitesinden izin alınmak ve kaynak gösterilmek suretiyle ticari amaç içermeyen sitelerde kullanılabilir. İçeriğin tamamı veya bir bölümü, izin almaksızın kullanılamaz.

Site içeriside yer alan fotoğraflar çeşitli internet kaynaklarından sağlanmıştır. Bu resimlerin kullanım hakları ilgili sitelere aittir. Site içerisinde yer alan herhangi bir resim, başka bir internet sitesi içerisinde doğrudan link ile kullanılamaz.
Aynı şartlar klipler için de geçerlidir.

İnternet sitenizden BDSMTurk.com sitesine izin almaksızın link verebilirsiniz. BDSMTurk.com sitesinin tanıtımını sitemizi haberdar etmek kaydıyla yapabilirsiniz. Ayrıca tanıtım için biz size materyaller veririz.

BDSMTurk.com sitesi aracılığı ile bağlandığınız sitelerin içeriği, bağlanılan sitenin sorumluluğundadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler nedeniyle BDSMTurk.com sitesi sorumlu değildir.